Postaw na wartościowe treści, zyskaj nowych klientów i popularność w sieci

Copywriting internetowy

Copywriting to proces tworzenia skutecznych perswazyjnych tekstów, które koncentrują się na potrzebach odbiorców, przyciągają uwagę, wpływają na emocje, jasno komunikują wartości i skutecznie przekonują do zakupu. Są skoncentrowane na określonej grupie docelowej i dostosowane do specyfiki branży.

Dla kogo?

Zastanawiasz się co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż w firmie, zdobyć uwagę odbiorców i zachęcić ich do podejmowania decyzji zakupowych? A może chcesz poprawić wizerunek firmy i wyróżnić się spośród konkurencji? Postaw na copywriting to doskonały sposób na pozyskanie nowych odbiorców i zwiększenie sprzedaży.

Dlaczego warto?

Większa sprzedaż. Angażujące teksty na stronie internetowej, opisy produktów w sklepie www przyciągają uwagę odbiorców, wywołują określone reakcje oraz przekonują ich do zakupu.

Pozytywny wizerunek. Teksty dostosowane do oczekiwań odbiorców oraz charakteru firmy tworzą spójną komunikację, a Twoja firma zyskuje osobowość.

Wyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Tworzymy unikalne treści dostosowane do wymagań wyszukiwarki Google, dzięki temu  strony zyskują lepsze pozycje w wyszukiwarce oraz większą liczbę odwiedzających.

Zakres działań

  • Wspólnie z klientem ustalamy założenia
  • Opracowujemy strukturę tekstu
  • Tworzymy tekst
  • Konsultujemy z klientem
  • Wprowadzamy ewentualne zmiany
  • Przekazujemy gotowy tekst

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas lub zadzwoń. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami!

Zapraszamy na nasz blog na którym publikujemy informacje przydatne naszym klientom przy planowaniu działań z zakresu marketingu internetowego. Masz pytania zadzwoń lub napisz do nas chętnie porozmawiamy.


Czytaj więcej