Kampanie mailingowe sprzedażowe i wizerunkowe. Skorzystaj!

E-mail Marketing

E-mailing to skuteczna forma marketingu internetowego. Polega na wysyłaniu spersonalizowanych wiadomości przez pocztę elektroniczną w celu promowania lub sprzedaży produktów i usług. W krótkim czasie docierasz do dużej grupy potencjalnych klientów przy relatywnie niskim koszcie.

Dla kogo?

Prowadzisz biznes i zamierzasz zwiększyć ruch na stronie firmowej, dotrzeć do klientów z nową ofertą, a może chcesz utrzymać relacje ze stałymi klientami? Postaw na e-mailing to skuteczna forma komunikacji w krótkim czasie dotrzesz do dużej liczby odbiorców.

Dlaczego warto?

Doskonała forma komunikacji ze stałymi i potencjalnymi klientami. Efektywnie zaprezentujesz swoją ofertę, przedstawisz najważniejsze informacje, a dzięki temu zbudujesz pozytywny wizerunek i nawiążesz trwałe relacje

Szybkość. W krótkim czasie zaprezentujesz ofertę dużej grupie potencjalnych klientów. poinformujesz o promocjach, rabatach, programach lojalnościowych.

Niski koszt kampanii w porównaniu z innymi formami reklamy tradycyjnej i internetowej.

Raportowanie skuteczności. Stosując zaawansowane rozwiązania e-mail marketingowe, wiesz do ilu osób dotarła wiadomość, ile osób ją otworzyło i przeczytało oraz co dokładnie zainteresowało adresatów. Każda kampania jest szczegółowo analizowana i oceniana. Dzięki temu w przyszłości możesz wysyłać do adresatów jeszcze bardziej dopasowane komunikaty.

Zakres działań:

  • Wspólnie z klientem ustalamy cel biznesowy
  • Opracowujemy strategię
  • Przygotowujemy angażujące treści
  • Projektujemy atrakcyjną grafikę
  • Realizujemy wysyłkę
  • Monitorujemy kampanię
  • Raportujemy

Jesteś zainteresowany pomocą dla Twojej firmy? Napisz do nas lub zadzwoń. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące naszej oferty usług marketingowych zadzwoń lub napisz do nas chętnie porozmawiamy.


Czytaj więcej