Liczysz na błyskawiczny efekt?

Kampanie Adwords

Google Adwords to zaawansowany system umożliwiający wyświetlanie reklam w wyszukiwarce Google i w witrynach partnerów Google. Reklama wyświetla się na konkretne słowa kluczowe wpisywane w wyszukiwarkę przez użytkowników i oparta jest na modelu płatności Pay Per Click, w którym płacimy za kliknięcie reklamy, a nie za jej wyświetlenie. Google Adwords oferuje reklamy tekstowe, graficzne i wideo.

Dla kogo?

Prowadzisz biznes w sieci i zależy Ci na większym wartościowym ruchu na stronie firmowej? Chcesz zwiększyć sprzedaż, przychody lub poprawić rozpoznawalność firmy? Niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu zdecyduj się na Google Adwords. Dzięki reklamie Adwords dotrzesz do osób zainteresowanych Twoją ofertą w odpowiednim czasie i miejscu.

Dlaczego warto?

Błyskawiczny efekt. Twoje reklamy pojawiają się na górze wyników wyszukiwania natychmiast po uruchomieniu kampanii. Linki sponsorowane zawsze będą się wyświetlać nad naturalnymi wynikami.

Precyzyjne kierowanie. Docierasz do odbiorców we właściwym miejscu i czasie. Twoje reklamy wyświetlają się kiedy odbiorcy poszukują tego co oferujesz. Decydujesz w jakich godzinach wyświetlają się reklamy, w jakich dniach i w jakiej lokalizacji.

Elastyczny budżet. Masz kontrolę nad wydatkami, decydujesz ile chcesz wydać na miesiąc, dzień czy konkretną kampanię. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w reklamę. W każdej chwili możesz zwiększyć lub zmniejszyć wydatki.

Zakres działań

  • Analiza potrzeb klienta i branży w której działa
  • Ustalenie celów i strategii kampanii.
  • Opracowanie struktury kampanii.
  • Wybór słów kluczowych
  • Tworzenie tekstów reklamowych
  • Uruchomienia kampanii
  • Analiza i optymalizacja kampanii pod kątem celów biznesowych

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas lub zadzwoń. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami!

Zapraszamy na nasz blog na którym publikujemy informacje przydatne naszym klientom przy planowaniu działań z zakresu marketingu internetowego. Masz pytania zadzwoń lub napisz do nas chętnie porozmawiamy.


Czytaj więcej