Popraw efektywność kampanii internetowych

Analityka internetowa

Analityka internetowa odpowiada na najważniejsze pytania związane z efektywnością strony. To proces mający na celu monitorowanie tego, co dzieje się na stronie internetowej oraz wokół niej. Obejmuje gromadzenie danych o użytkownikach strony, ich analizę, a następnie formułowanie rekomendacji zmian, które należy wprowadzić na stronę internetową w celu optymalizacji. Najpopularniejszym narzędziem analitycznym jest obecnie Google Analitics.

Dla kogo?

Prowadzisz biznes w Internecie i chcesz dowiedzieć się jaki jest ruch na Twojej stronie internetowej? A może chcesz sprawdzić skąd przychodzą klienci, ile czasu spędzają na Twojej stronie, które podstrony odwiedzają, w którym momencie rezygnują czy decydują się na zakup? Na te i wiele więcej pytań znajdziesz odpowiedź w raportach Google Analitics. Nie zwlekaj Analitics to niezastąpione narzędzie do mierzenia efektywności działań w Internecie.

Dlaczego warto?

Zwiększysz skuteczność prowadzonych działań w sieci. Dzięki Google Analitics dowiesz się, które działania przynoszą wymierne korzyści, wyciągniesz wnioski i podejmiesz właściwe działania.

Poznasz klientów. Przekonasz się, jak odbiorcy zachowują się na Twojej stronie, na których stronach przebywają najdłużej czy podejmują działania, kiedy rezygnują, czy wracają. Zrozumiesz co jest najważniejsze dla Twoich klientów.

Zyskasz przewagę nad konkurencją. Wykorzystanie analityki internetowej umożliwia zwiększenie efektywności, a tym samym zwiększenie dochodów i przewagi nad konkurencją.

Zakres działań:

  • Ustalamy cele biznesowe
  • Definiujemy kluczowe wskaźniki
  • Instalujemy i konfigurujemy Google Analitics
  • Monitorujemy zbieranie danych
  • Analizujemy zebrane dane
  • Przygotowujemy raporty

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas lub zadzwoń. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami!

Zapraszamy na nasz blog na którym publikujemy informacje przydatne naszym klientom przy planowaniu działań z zakresu marketingu internetowego. Masz pytania zadzwoń lub napisz do nas chętnie porozmawiamy.


Czytaj więcej