Popraw swoją pozycję w wynikach wyszukiwania!

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie to ciągły proces obejmujący wszelkie działania mające na celu poprawę widoczności strony w wyszukiwarce internetowej Google na określone słowa kluczowe. Proces pozycjonowania jest złożony i wymaga działań na stronie www jak również po za nią. Czas oczekiwania na efekty jest różny i zależy od wielu czynników związanych z wartością strony oraz jej popularnością.

Dla kogo?

Jeśli Twoja firma działa w Internecie, a Ty chcesz, aby klienci trafiali na Twoją stronę firmową, a nie na strony konkurencji a może chcesz zwiększyć ruch na stronie i dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów? Nie zwlekaj skorzystaj z pozycjonowania. Twoja konkurencja już to robi, a Ty każdego dnia tracisz klientów i pieniądze.

Dlaczego warto?

Większy ruch na stronie. Dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarce docierasz do większej grupy potencjalnych klientów i zdobywasz popularność w sieci. Pozycjonowanie sprawia, że klienci odnajdują Twój biznes.

Wzrost zysków. Dzięki pozycjonowaniu docierasz do większej grupy potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami bądź usługami co przekłada się na wyższe zyski, a tym samym rozwój Twojego biznesu.

Większa rozpoznawalność marki. Poprawa widoczności strony powoduje to iż klienci wpisujący w wyszukiwarkę konkretne frazy widzą Twoją stronę w naturalnych wynikach wyszukiwania, dzięki temu twoja strona staje się rozpoznawalna i kojarzona z konkretnymi produktami.

Przewaga nad konkurencją. Wysoka pozycja w wyszukiwarce powoduje, że klienci trafiają na Twoją stronę a nie na strony konkurencji.

Zakres działań

  • Analiza konkurencji
  • Dobór słów kluczowych
  • Audyt SEO
  • Optymalizacja kodu strony www
  • Optymalizacja treści strony
  • Promowanie strony w sieci (Link Building)
  • Systematyczne budowanie wartości strony
  • Monitorowanie postępów i raport

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas lub zadzwoń. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami!

Zapraszamy na nasz blog na którym publikujemy informacje przydatne naszym klientom przy planowaniu działań z zakresu marketingu internetowego. Masz pytania zadzwoń lub napisz do nas chętnie porozmawiamy.


Czytaj więcej