Referencje

Wybrane referencje i wyróżnienia

Opinie Klientów o współpracy z nami

 • Zlecenie powierzyliśmy agencji BRANDANDMORE, z którą współpracowaliśmy z powodzeniem przy innych projektach. I tym razem wspólpraca przebiegła sprawnie i terminowo. Zlecenie zostało wykonane z uwzględnieniem wszelkich naszych wymagań. Katalog przygotowano zgodnie z naszymi oczekiwaniam. Dostarczone materiały charakteryzują się wysoką jakoscią i staranością wykonania.

  Büsscher&Hoffman Polska Sp. z o.o.
 • Rekomenduje agencje BRANDANDMORE jako rzetelnego partnera z zakresu tworzenia stron internetowych. Agencja zaprojektowała i wykonała dla nas kompleksowo stronę internetową. Jesteśmy zadowoleni zarówno z grafiki jak i systemu cms. Strona została wykonana zgodnie ze wszystkimi poczatkowymi ustaleniami, terminowo i sprawnie.

  Warszawskie Pogotowie Informatyczne WPI Łukasz Górski
 • Polecamy usługi agencji BRANDANDMORE z którą współpracowaliśmy w zakresie tworzenia strony internetowej. Oprawa graficzna serwisu i system zarządzania treścią w pełni spełnia nasze oczekiwania. Współpraca przebiegła sprawnie. Rozwiazania zaproponowane przez BRANDANDMORE są nowoczesne i funkcjonalne.

  GRAND Sp. z o.o. Sp. K.

Dlaczego My, oto 3 powody dla których warto nas wybrać!

 • Eye Icon

  Kreatywność

  Tworzymy kreatywne koncepcje marketingowe. Poszukujemy nieszablonowych i oryginalnych pomysłów. Projektujemy wszystkie formy reklamy.

 • Eye Icon

  Dynamika

  Wyróżnia nas dynamika i elastyczność działania. Wkładamy w pracę dużo energii i świeżego spojrzenia, by spełnić oczekiwania naszych Klientów i osiągnąć zamierzone cele.

 • Eye Icon

  Odpowiedzialność

  Bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę. Każdy projekt realizujemy przy maksymalnym zaangażowaniu. Współpracujemy na uczciwych warunkach.

Codziennie aktywnie działamy aby odnieść sukces!

0

zrealizowanych projektów

0

lat doświadczenia naszych specjalistów

0

godzin spotkań z naszymi Klientami

0

zadowolonych KlinetówKompetencje

Łączymy efektywność i kreatywność. Analizujemy, planujemy, wdrażamy i optymalizujemy działania, które zapewniają naszym klientom pozytywny wizerunek oraz trwałe relacje z odbiorcami. Korzyści klienta są dla nas najważniejsze. Koncentrujemy się na oczekiwaniach klienta, wsłuchujemy się w jego potrzeby i sugestie. Nie narzucamy rozwiązań, tworzymy je wspólnie z klientem. Zawsze akceptujemy odrębne zdanie klienta. To klient dokonuje wyboru odpowiedniej koncepcji.

MARKETING INTERNETOWY
BRANDING
BUDOWANIE WIZERUNKU

Wybierz BRANDANDMORE!

Stale się rozwijamy i nabywamy nowe umiejętności, żeby zapewnić naszym klientom sukces biznesowy.
Działamy sprawnie, na przejrzystych zasadach. Gwarantujemy obsługę najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Czytaj więcej